Pokaz online w ramach 30. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu!

W czwartek, 26 listopada, o godzinie 17:00, w ramach 30. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu będzie można obejrzeć online film „Obłoki śmierci – Bolimów 1915”!

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym seansie!

Poniżej przedstawiamy kwestie techniczne związane z pokazem:

Zarejestruj się bezpłatnie na stronie www.dafilms.pl

Na stronie www.czlowiekwzagrozeniu.pl są wymienione wszystkie tytuły filmów i reportaży.

Kliknij na tytuł filmu „Obłoki śmierci – Bolimów 1915” w programie (czwartek, g. 17:00)

Zostaniesz przeniesiony na www.dafilms.pl bezpośrednio do seansu , który wybrałeś.

https://dafilms.pl/film/12291-obloki-smierci-bolimow-1915

Seans będzie dostępny w dniu projekcji przez cztery godziny (od 17:00 do 21:00). Można dołączyć w dowolnym momencie, ale tak by zakończyć oglądanie przed godziną 21:00 (film trwa 67 minut).

Seans filmu jest płatny – 9,99 zł – zakupu można dokonać od startu filmu, czyli od godziny 17:00.

Uwaga! Nie można wcześniej rezerwować sobie filmów. Nie można wcześniej kupować dostępu.

Możesz przyznać filmowi od jednej do pięciu gwiazdek. Nie zwlekaj, możesz to zrobić tylko w czasie, gdy film jest dostępny do obejrzenia. W ten sposób wpłyniesz na wybór laureatów nagród publiczności!

W opisie filmu (i na czlowiekwzagrozeniu.pl, i na dafilms.pl) znajdziesz link do wywiadu z reżyserem filmu Ireneuszem Skruczajem. Link będzie aktywny od daty pokazu bez ograniczeń czasowych. W wywiadach jest sporo spoilerów, nie chcemy psuć Ci przyjemności oglądania!

W razie technicznych problemów, zwróć się o pomoc na czacie, który znajduje się w prawym dolnym rogu na stronie www.dafilms.pl. Jeśli obsługa strony nie będzie w stanie od razu odpowiedzieć, poprosimy Cię o zostawienie na czacie adresu mailowego. Pomoc techniczna na pewno się odezwie.

Rozdanie nagród odbędzie się w sobotę 28.11.2020 o godz. 20.00 / Link do transmisji znajdziesz na stronach: www.czlowiekwzagrozeniu.pl i www.dafilms.pl, a także na Facebooku @czlowiekwzagrozeniu oraz Instagramie @czlowiekwzagrozeniu