Bolimów 1915 – 2019

Ireneusz Skruczaj Reżyser Filmu OBŁOKI ŚMIERCI - Bolimów 1915

Bolimów, 9 listopada 2019 r.

Drodzy Przyjaciele, Towarzysze Broni, Sojusznicy, Akcjonariusze, Armio Obłoków Śmierci,

z wielką radością informuję, że po pięciu latach wysiłków,
UKOŃCZYŁEM PRACĘ NAD NASZYM FILMEM!

Trudno opisać szczęście i satysfakcje, które dane mi jest przeżywać w momencie, w którym marzenie o znaczącym debiucie filmowym, przybrało postać 70 minut żywej opowieści o historii, człowieczeństwie, wojnie, braterstwie i ludzkiej pamięci.

Pragnę z całego serca podziękować wszystkim, którzy włączyli się w ten wysiłek i osobom, którym nie była obojętna nasza praca: Ekipie, Donatorom, Partnerom, Fanom, Rodzinie, Przyjaciołom oraz tym Wszystkim, którzy pielęgnowali wiedzę o pierwszowojennych wydarzeniach pod Bolimowem przez ostatnie sto lat.

Przed nami kolejna ważna kampania. Rozpoczynamy starania o to, by OBŁOKI ŚMIERCI – Bolimów 1915 trafiły ze swoim przesłaniem do jak największej liczby widzów w Polsce i na całym Świecie.

W najbliższych miesiącach odbędą się  pokazy specjalne filmu, przeznaczone dla uczestników projektu, mediów, dystrybutorów filmowych, potencjalnych organizacji partnerskich i sponsorów  oraz donatorów naszej akcji crowdfundingowej na portalu PolakPotrafi.pl.

Pierwszy pokaz odbędzie się 19 listopada w Kinie Elektronik w Warszawie. Informujemy, że lista gości tego wydarzenia jest już zamknięta.

W następnej kolejności film zostanie wyświetlony w naszym partnerskim Kinie Fenix w Łowiczu.

By uhonorować wszystkich Donatorów i Przyjaciół naszego projektu, prowadzimy rozmowy w sprawie pokazu specjalnego w Kinoteatrze Polonez w Skierniewicach.

2020 będzie rokiem uczestnictwa OBŁOKÓW ŚMIERCI w polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Uruchamiamy ponownie Biuro Promocji. Informacje o bieżących wydarzeniach i kolejne komunikaty będą ukazywały się na naszej stronie internetowej, profilu FB oraz w eterze partnerów medialnych projektu.

Mamy Film!
Do Boju Armio Obłoków!

Ireneusz Skruczaj
reżyser / producent